Telecommunications Services Company
Сервер статистики Network Operation Center Веб-інтерфейс для поштової скриньки
Професійні телекомунікаційні рішення | ТОВ "Хмельницькінфоком"
Послуги передачі даних Інтернет Радіолінк Інфодом - не лише локальна комп'ютерна мережа Корпоративні мережі
Про компанію ТОВ "ХмельницькІнфоком" Наша мережа Послуги Прес-центр
Професійні телекомунікаційні рішення | ТОВ "Хмельницькінфоком"
http://ic.kmua > Послуги > Радіолінк
 

ПОСЛУГИ


Послуги передачі даних
Інтернет
Інфодом - міська інформаційна мережа
Радіолінк
 
Ціни на послуги
Питання, що ставлять найчастіше
Технічна інформація
Комплексні мережеві рішення

 
  Радіолінк


Розвиток ринку інформаційних технологій ставить перед провайдерами мережевих послуг нові вимоги із забезпечення швидкості і мобільності доступу клієнтів до мереж передачі даних. Зростаючі вимоги як професійних так і домашніх користувачів до якості, швидкості і мобільності зв'язку стає усе складніше задовольняти з використанням традиційних способів підключення. Низький розвиток комунікаційної інфраструктури, невисока якість зв'язку, формальний монополізм по доступу до “останньої милі” – це основні причини, що змушують шукати альтернативи.
Технологія передачі даних по радіоканалу RadioEthernet є в даний час самою недорогою й одночасно високошвидкісною і якісною. Основним її призначенням є забезпечення обміну даними там, де використання традиційних кабельних технологій затруднене чи просто неможливе. Самі об'єкти, що зв'язуються, при цьому найчастіше або нерухомі, або переміщаються на відносно невеликі відстані. Можливість швидкого розгортання радіомережі і її мобільність роблять цей вид підключення незамінним при неможливості прокладки кабельної мережі чи необхідності проведення підключення в гранично стислий термін.

Установка й експлуатація виділеного високошвидкісного (до 11 МБіт/с) каналу RadioEthernet цілком витримує конкуренцію з оптоволокном і з мідними парами і дає значну економію.

Ця технологія підтримується провідними виробниками телекомунікаційного устаткування, а відповідні пристрої дуже широко представлені не тільки на закордонному, але і на вітчизняному ринку.

ТОВ “ХмельницькІнфоком” має дозвіл на смугу 22 МГц у діапазоні 2,4 ГГц. Компанія використовує обладнання провідних фірм Lucent Technologies, Cisco Aironet, VECTOR Kharkov та інших.

Варіанти побудови мереж
Використання технології RadioEthernet дозволяє формувати самі різноманітні по топології безпровідні мережі передачі даних.

Схема індивідуального підключення

Крім виходу в Інтернет клієнту дається можливість організації міжмережевої взаємодії з використанням опорної мережі “ХмельницькІнфоком”, а також організації каналу "точка-точка". Ці послуги використовують організації для об'єднання офісів, складів і виробничих площадок, що знаходяться в різних частинах міста.

Схема корпоративного підключення

ТОВ “ХмельницькІнфоком” будує єдину опорну мережу з розміщенням устаткування у високих точках міста. З цих пунктів можна передавати сигнал на відстань до 20-30 км з установкою напрямленої антени або на 10-12 км через секторну антену.
Організація виділеного радіоканалу дозволяє в багатьох випадках просто замінювати провідні канали зв'язку. У той же час існують сектори ринку, де в технології RadioEthernet, на теперішній час, немає конкурентів. Мова йде про домашні мережі.
При організації домашньої мережі один чи два будинки, а іноді і мікрорайон поєднуються в єдину локальну мережу за допомогою технології провідного Ethernet. Домашня мережа підключається до сервера “ХмельницькІнфоком” за допомогою RadioEthernet-каналу. Ці мережі створюються силами мешканців, або залучаються компанії-інтегратори, що спеціалізуються на даному сегменті ринку.

Схема підключнення домашньої мережі

Отже, гнучкість, відносна дешевизна, швидкість підключення – риси технології RadioEthernet. В усьому різноманітті систем передачі даних і доступу в Інтернет ця технологія займає свою заслужену нішу. 
  ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ

• Прес-центр інформує
• Наша мережа
 
 
Про компанію | Наша мережа | Послуги | Пресс-Центр | Сервіс
Передача даних | Інтернет | Радіолінк | Комплексні мережеві рішення
© 2004 ТОВ "ХмельницькІнфоком", всі права захищені